Meyve ağaçları altında, yeşillikler içerisinde, güne keyifli bir başlangıç için sizi zengin seçenekli kahvaltımıza bekliyoruz.

Çevre lokasyonlarda çalışan misafirlerimiz için her güne; özel çorba, ana yemek ve garnitürlerden oluşan fiks menümüz sadece 12.50 TL. Yemek sonrası çaylar ikramımız. Ayrıca 5 kişi ve üzeri gruplarda al’a carte menü seçimlerinde %15 indirim.

Günün her saatinde ister bahçemizde, isterseniz 20 kişilik barkovizyon perdeli özel toplantı salonumuzda toplantılarınızı keyfe dönüştürebilirsiniz.

Kahvenizi yudumlayıp tatlınızı yerken, hızlı internetten yararlanıp, kendi ofisinizi yeşillikler içerisindeki bahçemize taşıyabilirsiniz.

İş yemeklerinizi Parfe Mio’nun özel ambiyansında, kaliteli müzikler eşliğinde, enfes yemeklerimizle ziyafete dönüştürebilirsiniz.

Özel günleriniz veya keyifli aile yemeklerinizi, yeşillikler içerisindeki bahçemizde ya da sadece size özel üst salonumuzda gerçekleştirebilirsiniz.

Glüten alerjisi olan misafirlerimiz için birbirinden lezzetli glütensiz makarna ve pizza çeşitlerimiz de menümüzde yer alıyor.

Öğleden sonra sohbetlerinizi ev yapımı doğal katkısız tatlılarımızın yanında her zaman taze bulabileceğiniz özel harmanlanmış çayımızla ya da ev yapımı limonatalarımızla daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Her hafta yapacağımız farklı kampanyalarımızı internet sayfamızdan takip edebilirsiniz.